קידום אתרים לוקאלי SECRETS

קידום אתרים לוקאלי Secrets

קידום אתרים לוקאלי Secrets

Blog Article

עבור חברות המבקשות למקד את השוק האמריקאי באופן ספציפי, ישנם כמה שיקולים מרכזיים. גוגל הוא מנוע החיפוש הדומיננטי בארה"ב, כך שמסעות קידום האתרים צריכים להתמקד באופטימיזציה עבור האלגוריתמים של גוגל.

חשוב לדעת, פרופיל גוגל עסקים הוא פרופיל חינמי שגוגל מציעה לעסקים. הפרופיל כולל מידע על העסק, כגון כתובת, שעות פעילות, תמונות, ביקורות ועוד, כאשר כל זה בחינם לגמרי, כך שחבל לוותר על פתיחת פרופיל מסוג זה.

הקפדה על הנחיות מנהל האתרים של גוגל ויצירת חווית משתמש מצוינת באתר שלכם הן שיטות עבודה מומלצות לקידום אתרים באופן כללי.

אז מה ההבדל בין קידום אתרים אורגני רגיל לקידום לוקאלי בגוגל, ומה אתם צריכים לדעת בנושא בשביל האסטרטגיה השיווקית שלכם?

בהחלט, פרופיל העסק הוא דינאמי. אתם יכולים לשנות אותו כל הזמן – כמו בכל שירות תחרותי גם הכלי הזה דורש מומחיות כדי שתוכלו להפיק ממנו את המקסימום. גוגל מתעדף איזה עסק להציג , לפי המונח שחיפשו הלקוחות וכן לפי סוג המידע החשוב ביותר לצרכנים בקטגוריה שלכם. מנוע החיפוש של גוגל בוחן מילות מפתח בתוכן הפרופיל שלכם שלדעתו רלוונטי.

בעבר הקידום המקומי היה בא לידי ביטוי בישראל רק כאשר המשתמשים היו מחפשים במנועי החיפוש ביטויים בתוספת שלם של אזור וערים כמו "שיפוצניק בחיפה" וכדומה.

לא מדובר במשימה פשוטה, אך אם תצליחו בה- הפירות יכולים להיות מתוקים מאד.

בנוסף, הימנעו מהעתקה ושכפול של תוכן בין דפים המתייחסים למיקומים שונים בכדי לא לבלבל את מנוע החיפוש.

הייתי צריך שירותי שיווק באינטרנט לאישתי ופניתי למסה מדיה read more בעקבות המלצה. עשו עבודה של מקצוענים. בנוסף הפניתי אליהם עוד שני לקוחות שאף הם היו מרוצים. ממליץ.

בנוסף, יש לזכור מספר שיקולים טכניים. לדוגמה, ייתכן שעסקים יצטרכו להתאים את מסעות הפרסום שלהם למנועי חיפוש שונים, כגון גוגל ובינג, המשתמשים באלגוריתמים ובפרמטרי חיפוש שונים.

במובנים רבים, תהליכי קידום לוקאליים הם יותר זולים מאשר תהליכי קידום אורגני אחרים. חשבו על כך, אם אתם נדרשים לפרסם את העסק שלכם בצורה כלל ארצית, טבעי שהשיווק מהסוג הזה יהיה משמעותית יותר יקר מאשר שיווק במיקום או בעיר ספציפית.

אם הייתי צריך לייעץ בהיבט הקידום לעסקים, הייתי אומר שווה להשקיע גם בקידום מקומי מסורתי (כלומר – עמודים באתר שרלוונטיים לאזורים גיאוגרפים מסוימים), ומקביל לפתח את הנכס שלכם בגוגל מיי ביזנס, לצבור ביקורות חיובית, לתת מידע על העסק וכו'.

אילוסטרציה: מישהו המשתמש במדיה חברתית בטלפון שלו, המייצג את מינוף המדיה החברתית לקידום אתרים מקומי.

בקרוב גוגל מיי ביזנס יהיה בתשלום. כן כן, שמעתם נכון, לפחות כרגע רק בארצות הברית.

Report this page